Svatba U Srubu

Některé svatby mají nezapomenutelnou atmosféru. Svatba Jitky a Vojty pořádaná na svatebním místě U Srubu byla jednou z nich. Jejich svatební den byl od rána až do večera plný úsměvů, radosti a záchvatů smíchu. Jen stěží mezi fotkami naleznete nějakou, na které se nesmějí.

Svatební místo U Srubu

Svatební místo U Srubu nabízí kombinaci krásného přírodního prostředí a jedinečné atmosféry. Díky tomu, že se U Srubu nachází na samotě na kraji lesa, nic svatební den nenarušuje a máte pocit, že máte celé okolí jen sami pro sebe. 

Svatba U Srubu má také velkou výhodu, že se celý svatební den může odehrávat na jednom místě. To ovšem neznamená, že by fotky z tohoto svatebního místa působily monotónně. Areál U Srubu poskytuje velmi rozmanité prostředí. Svatební obřad se odehrával na louce s krásným výhledem na okolní kopce, svatební hostina se konala v útulném a dostatečně prostorném interiéru U Srubu a svatební odpoledne se odehrávalo za hlavní budovou na kraji lesa, kde se nachází venkovní posezení a velká pergola, která zároveň sloužila jako taneční parket. 

Venkovní taneční parket

Jelikož byla svatba Jitky a Vojty byla plná tance, takže taneční parket zůstával jen málokdy prázdný. Krásným bonusem svatby U Srubu je, že na venkovní taneční parket v průběhu odpoledne dopadají sluneční paprsky a tvoří přírodní osvětlení, které je nesrovnatelně hezčí než umělá záře reflektorů. Tyto paprsky slunce rozzářili první novomanželský tanec Jitky a Vojty a když se setmělo, o skvělou atmosféru na tanečním parketu se postaral DJ Oplvlast.

Focení novomanželů U Srubu

Na večer jsme s Jitkou a Vojtou vyrazili na focení. Na jejich přání jsme na focení nebyli dlouho, ale i tak jsme stihli nafotit více než dostatek fotek. Díky tomu, že se U Srubu nachází v krásném přírodním prostředí, nám stačilo vyjít na nedalekou louku a podívat se kraj lesa. O nádherné svatební fotky se postaraly paprsky zapadajícího slunce a Jitka s Vojtou, jejichž veselá nálada a záchvaty smíchu pokračovaly i během večerního focení. 

Po západu slunce proběhl nádherný prskavkový tanec, jeden z nejhezčích, které jsem měl příležitost fotit. Podívejte se sami!

Svatební místo: U Srubu

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Jitka a Vojta, U Srubu

U srubu svatba

Zaujaly Vás fotky ze svatby Jitky a Vojty?

Hledáte fotografa pro svatbuU Srubu nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy