Babí léto na Vysočině

Marťa s Danem svoji svatbu uspořádali na okraji malebné vesničky Pustá Rybná, která se nachází v CHKO Žďárské vrchy. Jejich svatební den se odehrával zejména v okolí roubené chalupy z počátku 20. století. Ta poskytovala, kromě nádherného prostředí a skvělého zázemí, i spoustu vzpomínek na okamžiky, které zde Marťa s Danem zažili.

Obřad se konal v evangelickém kostele, samotném srdci vesnice, který poskytoval jednoduché, ale za to velmi příjemné prostředí. Poté svatba pokračovala v okolí chalupy na kopci nad vesnicí. Většina svatebních hostů využila příležitosti svatební procházky a vydala se tam pěšky.

Zbytek svatebního dne probíhal v pohodovém stylu. Žádný kýč, žádné tradice. Prostě uvolněná svatba, na které si každý našel to své. Svatebčané si pochutnávali na výborném jídle, povídali si a užívali si svatební pohodu. Zkrátka všichni byli spokojení.

V podvečer svatebního dne jsme se během focení prošli po nedalekých polích a na chvíli se ztratili v kukuřici. Po večerním rozkrojení dortu následovala svatební párty a na závěr velkolepý ohňostroj.

Marťo a Dane, děkuji, že jsem mohl být součástí vašeho skvělého svatbního dne!

Místo svatby: Chalupa na Pusté Rybné

Zaujaly Vás fotky ze svatby Martiny a Dana?

Hledáte fotografa pro svatbu na Vysočině nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy