Svatba Dvůr Honětice

Pohodová letní svatba, Dvůr Honětice

Irena s Romanem uspořádali svoji svatbu v nádherném prostředí areálu Dvůr Honětice. Ten najdete v Honěticích, malé vesničce v podhůří Chřibů. Svatební místo vzniklo rekonstrukcí historického zemědělského dvora, který byl součástí nedalekého zámku ve Zdislavicích. Výsledkem je jedno z nejlepších svatebních míst na Moravě.

Svatební den Romana a Ireny byl pohodový, uvolněný a plný zábavy. Svatebčané hráli kuželky, houpali se na houpačce a luštili svatební křížovky. Děti se brouzdaly v biotopu a obdivovaly místní domácí zvířata, kterých mají ve Dvoře Honětice spoustu. Zkrátka pohodový a uvolněný letní den, který si všichni užili.

Svatba ve Dvoře Honětice má velkou výhodu, že se vše odehrává na jednom místě. Od svatebních příprav až po večerní párty. Přípravy nevěsty probíhaly v pokoji v nejvyšším patře hlavní budovy, který na přípravy poskytuje ideální prostředí. V pokoji je díky střešním oknům dostatek světla na líčení i focení, což z pozice fotografa musím ocenit.

Dvůr Honětice poskytuje skvělé svatební prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Příklad, který mluví za vše, je velký ořešák vysazený uprostřed zahrady. Během obřadu poskytuje novomanželům, oddávajícímu i svatebním hostům příjemný stín. Svatebčanům pak není ani v teplých letních dnech horko, nesvítí jim do očí a nemají na fotkách nelichotivé stíny v obličeji. Fotit obřad v takovém prostředí je paráda. Odpoledne se ořešák, díky houpačce zavěšené na jedné z větví, promění v centrum zábavy pro děti i dospělé.

Personál Dvoru Honětice je velmi ochotný a poskytuje prvotřídní servis. Nádherně nachystaná svatební tabule a výborné jídlo byly potěšením pro všechny svatební hosty.

Na večer jsme vyrazili s Irenou a Romanem na focení. Nemuseli jsme jít nikam daleko. Stačilo se projít do krásného prostředí hned za areálem, kde zapadající sluníčko vykouzlilo nádhernou atmosféru. Po našem návratu následovaly svatební hry, prskavky a skvělá svatební párty. Svatební den Ireny a Romana byl jedním slovem úžasný. Díky, že jsem ho mohl prožít s Vámi!

Místo: Dvůr Honětice

Svatební šaty: Atelier Klér, Vizážistka: Šárka Gottvaldová, Snubní prsteny: Kredum, Květinová výzdoba: Svatby Sofie

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Irena a Roman, Dvůr Honětice

dvůr honětice svatba přípravy nevěsty chystání
dvůr honětice svatba svatební šaty
Dvůr Honětice svatební tabule
dvůr honětice svatba svatební obřad
dvůr honětice svatba šaty
dvůr honětice svatba obřad
Svatba Dvůr Honětice gratulace
dvůr honětice svatba tradice
dvůr honětice svatba
dvůr honětice svatba
dvůr honětice svatba svatební zábava párty
dvůr honětice svatba prskavky

Zaujaly Vás fotky ze svatby Romana a Ireny?

Hledáte fotografa pro svatbu v Honěticích nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy