Vinařství obelisk svatba

Svatba Vinařství Obelisk

Anička s Tondou uspořádali svou svatbu v nádherném prostředí Vinařství Obelisk. To najdete ukryté uprostřed vinic na Jižní Moravě, nedaleko města Valtice. Samotné Vinařství Obelisk je zářným příkladem současné architektury. Vzbuzuje ve vás obdiv svým nenápadným zasazením do krajiny i minimalistickým stylem a poskytuje ideální zázemí pro moderní, stylovou svatbu.

Svatba ve Vinařství Obelisk má velkou výhodu, že se celý svatební den může odehrávat na jednom místě. Od svatebních příprav až po večerní párty. Přípravy nevěsty probíhaly v pokoji ve spodním patře vinařství, kde najdete i několik dalších pokojů k ubytování svatebních hostů. Nad nimi se rozprostírá nádherné prosklené horní patro, které nabízí úchvatný výhled na Pálavu, Valtice i vinice, které Vinařství Obelisk obklopují. Zde budete trávit většinu svatebního dne. 

Anička s Tondou si přáli uspořádat svatební obřad v kostele v nedaleké vesnici Hlohovec, nicméně není problém uspořádat svatební obřad i přímo v areálu Vinařství Obelisk. Na svatbu ve Vinařství Obelisk můžete pozvat až 150 hostů, takže se zde nemusíte bát uspořádat i větší svatební veselku.   

Vinařství Obelisk poskytuje nejen nádherné svatební prostředí, které je po designové stránce vyladěné do posledního detailu, ale i prvotřídní servis. Personál je velmi vstřícný, milý a ochotný pomoci, jídlo je naprosto výborné a úžasný sladký bar Vám vykouzlí úsměv na tváři. Také můžete pro Vaše svatební hosty objednat prohlídku prostor Vinařství Obelisk s degustací vína řízenou místním sommeliérem. Sám jsem se takové degustace účastnil a je to zážitek, který Vaše svatební hosty s jistotou potěší.  

Na večer jsme s Aničkou a Tondou vyrazili na focení. Na jejich přání jsme jeli k nedaleké Kolonádě na Reistně. Ta byla naneštěstí zavřená, ale nedali jsme se tím odradit. Prošli jsme se po okolí Kolonády a společně jsme vytvořili jemné a radostné svatební fotky, které krásně vystihují zamilovanost novomanželů. 

Po focení jsme se přesunuli zpět za svatebními hosty do Vinařství Obelisk, kde následovala degustace vodních dýmek a první tanec novomanželů. Nevěsta Anička tančí v tanečním souboru a její kamarádi si pro ní během svatebního večera připravili skvělé překvapení v podobě tanečního vystoupení. Anička ani chvíli neváhala, přidala se k nim a začala skvělá večerní párty. 

Tonda s Aničkou měli úžasnou svatbu ve Vinařství Obelisk. Díky, že jsem mohl být její součástí!

Svatební místo: Vinařství Obelisk

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Anička a Tonda, Vinařství Obelisk

Vinařství obelisk svatba
Svatba Vinařství Obelisk přípravy ženicha a nevěsty
Svatba ve Vinařství Obelisk nevěsta svatební šaty
Svatba Vinařství Obelisk tradice
Svatba Vinařství Obelisk hostina
Vinařství Obelisk Valtice
Vinařství Obelisk
Svatba Vinařství Obelisk házení kyticí
Svatební focení Kolonáda na Rajstně
Svatba Vinařství Obelisk svatební focení nevěsta a ženich
Svatba Vinařství Obelisk svatební focení nevěsta a ženich
Svatba Vinařství Obelisk první tanec
Svatba Vinařství Obelisk svatební párty
Vinařství Obelisk

Zaujaly Vás fotky ze svatby Tondy a Aničky?

Hledáte fotografa na svatbu ve Vinařství Obelisk nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy