Svatba Stodola Suška

Iva s Jirkou uspořádali svou svatbu v nádherném prostředí areálu Stodola Suška a Kocanda Kravsko. Ten najdete na okraji Kravska, malé vesničky nedaleko Znojma. Svatební místo Stodola Suška vzniklo rekonstrukcí historické zámecké stodoly. V minulosti stodola sloužila k sušení obilí, dnes se v ní pořádají ty nejkrásnější svatby na Jižni Moravě. 

Svatební den Ivy a Jirky byl pohodový, uvolněný a plný zábavy. Svatební hosté si povídali u nádherně nazdobených stolů, tančili na tanečním parketu a hráli si s dětmi v okolí stodoly. 

Pokud plánujete svatbu ve Stodole Suška, můžete si zařídit stylové ubytování pro vás i vaše svatební hosty v nedalekém areálu Kocanda Kravsko. Stejně tak to udělali Iva s Jirkou a byla to skvělá volba. Oba areály spravuje stejný majitel a tak je domluva na propojeném pronájmu obou areálů snadná. Ranní přípravy nevěsty i ženicha probíhaly v krásných pokojích Kocandy Kravsko. Na stejné místo se ráno přijeli ubytovat i ostatní svatební hosté, které poté převezl svatební minibus ke Stodole Suška, kde probíhal celý svatební den, a večer je vzal zpět. 

Stodola Suška poskytuje nejen skvělé a nádherné svatební prostředí, které je promyšlené do posledního detailu, ale i prvotřídní servis. Kromě prostoru pro obřad a hostinu dokáže personál zajistit i stylové svatební dekorace, květinové výzdoby, výborný catering i sladký bar a profesionální obsluhu.

Na večer jsme s Ivou a Jirkou vyrazili na focení. Na jejich přání jsme vyrazili právě do výše zmíněného areálu Kocandy Kravsko, který nám na focení poskytl perfektní prostředí. 

Kocanda Kravsko má bohatou minulost, která sahá až do středověku. Nejprve Kocanda sloužila jako zájezdní hostinec, později od 19. století se areál využívá jako keramička a v posledních letech se z něj stalo po boku Stodoly Suška jedno z nejlepších svatebních míst na Jižní Moravě. 

Focení nám vyšlo skvěle. I když jsme se nakonec museli obejít bez přímých slunečních paprsků, vyfotili jsme krásné a přirozené fotky, z kterých byli novomanželé nadšení. Po focení jsme se přesunuli zpět za svatebními hosty do Stodoly Suška, kde následoval tanec s prskavkami a následně i skvělá večerní párty. Zkrátka svatební den jak má být. Děkuji Ivě a Jirkovi, že jsem mohl být součástí jejich úžasného svatebního dne ve Stodole Suška. 

Svatební místo: Stodola Suška a Kocanda Kravsko

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Iva a Jirka, Stodola Suška

Svatba Kocanda Kravsko
Svatba Stodola Suška obřad
Svatba Stodola Suška svatební tabule
Svatba Stodola Suška svatební tabule
Svatba Stodola Suška svatební obřad
Svatba Stodola Suška svatební obřad
Svatba Stodola Suška svatební hostina přípitek nevěsta
Svatba Stodola Suška svatební hosté
Svatba Stodola Suška focení novomanželů
Svatba Stodola Suška focení novomanželů
Svatba Stodola Suška focení novomanželů Kocanda Kravsko
Svatba Stodola Suška focení novomanželů Kocanda Kravsko
Svatba Stodola Suška focení novomanželů Kocanda Kravsko
Svatba Stodola Suška focení novomanželů Kocanda Kravsko
Svatba Stodola Suška svatební party
Svatba Stodola Suška první tanec
Svatba Stodola Suška taneční parket tanec
Svatba Stodola Suška párty
Svatba Stodola Suška párty
Svatba Stodola Suška párty

Zaujaly Vás fotky ze svatby Ivy a Jirky?

Hledáte fotografa pro svatbu ve Stodole Suška nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy