Malá svatba ve čtyřech, Beskydy

Lenka s Josefem se rozhodli uspořádat intimní podzimní svatbu na chalupě v Beskydech. Okolí chalupy zdobily výhledy na malebné kopce a barevné koruny stromů které dodávaly celému prostředí nádherné podzimní barvy. Podzimní nádech svatby skvěle podtrhovala květinová výzdoba od svatební agentury Láskočas, která dokonale ladila s nevěstou, ženichem i celým prostředím svatby. 

Celý svatební den probíhal v té nejpohodovější atmosféře, kterou si dovedete představit. Z části tomu jistě napomáhalo i to, že se odehrávala pouze v pěti lidech (nevěsta, ženich, svědkyně, svědek a já), ale hlavní zásluhy na tom mají novomanželé. Svatební den dělal veselejší i jejich pes Toník, kterého můžete vidět na fotkách. Během svatebního dne střídalo mrholení déšť a bylo jen pár okamžiků, kdy nepršelo vůbec. Jeden z těchto okamžiků vyšel jako zázrakem na obřad. 

Ten se odehrával na terase před chatou a kouzlo mu dodávalo nádherné prostředí i jeho intimita. Musím říct, že svatební obřady, které se odehrávají v tak malém počtu lidí, mají opravdu něco do sebe. Novomanželé jsou osvobozeni od stresu, mají možnost se soustředit jeden na druhého a celý obřad mohou prožít přesně na takovém místě a v takových podmínkách, jaké si přejí. 

Co se týče prostředí svatby, Lenka s Josefem si vybrali nádhernou Chalupu na mechu nacházející se v kopcích nad vesnicí Hutisko-Solanec. Chalupa je obklopená lesem, loukami a pastvinami a nabízí nádherné výhledy na okolní vrcholy. Chalupa Vás okouzlí nejen svým krásným vzhledem zvenčí, ale i svým designovým interiérem, které je vyladěný do posledního detailu. Netrvalo mi dlouho a ihned jsem pochopil, že zlatá nálepka od Amazing Places poukazující na vítězné první místo v kategorii chalupy je na správném místě. 

Během pozdního odpoledne, kdy jsme měli jít s novomanželi pořídit pár fotek, se pořádně rozpršelo. Lenka s Josefem jsou srdcem dobrodruzi a déšť je neodradil, takže jsme vzali průhledné deštníky a vyrazili jsme na focení. To probíhalo v rytmu kapek deště bubnujících na průhledný deštník, který chránil Lenku s Josefem i mé foťáky před všudypřítomným mokrem. Ke konci focení jsme deštník na chvíli dokonce odložili a vyfotili i pár fotek bez něj. A výsledek? Nádherné a unikátní svatební fotky v dešti. Takové, které k novomanželům, kteří rádi cestují, chodí po horách a zažívají během svých cest dobrodružství, perfektně sedí. 

Svatební dodavatelé:

Místo: Chalupa na mechu, Hutisko-Solanec

Dekorace, organizace a floristika: Láskočas

Svatební šaty: Marie Mukařovská

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Svatba ve čtyřech, Beskydy

Malá svatba Beskydy Chalupa na mechu
Svatební šaty Marie Mukařovská
first-look svatba Chalupa na mechu
Elopement Beskydy svatba
Elopement Beskydy svatba
Malá svatba Beskydy Hutisko-Solanec
Malá svatba Beskydy
Pes na svatbě motýlek
Podzimní svatba Beskydy
Podzimní malá svatba Beskydy
Chalupa na Mechu svatba Hutisko-Solanec
Podzimní svatba Beskydy svatební focení v dešti
Podzimní svatba Beskydy svatební focení v dešti
Podzimní malá svatba Beskydy svatební focení v dešti
Podzimní malá svatba v dešti Beskydy
Svatební focení v dešti

Zaujaly Vás fotky ze svatby Lenky a Josefa?

Hledáte fotografa pro svatbu v Beskydech nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy