Předsvatební focení v Norsku

Západ a východ slunce. Dvě části dne, které jako fotografové díky perfektnímu světlu milujeme. Ale co kdyby se tyto dvě části dne spojily? Co kdyby před tím, než slunce zapadne za obzor, převzal poslední paprsky světla východ slunce a dokonalá malba na obloze by pokračovala dál? Přesně tuto nádheru jsme mohli zažít během polárního dne na nádherném ostrově Senja. 

Petr s Ivou si na předsvatební focení nemohli vybrat dokonalejší místo, čas, ani světlo. Naše focení jsme začali na krásné pláži Bøstranda a zakončili jsme ho o pár desítek kilometrů dál na skalnatém pobřeží Severního ledového oceánu. Nemuseli jsme s focením spěchat. Věděli jsme, že slunce nezapadne a tak jsme si užili skvělé focení s pohodovou atmosférou. Přesně tak, jak to k Petrovi s Ivou sedí. 

Předsvatební focení je skvělou příležitostí, jak se seznámit s focením a celkově získat zkušenosti "před foťákem". Párové nebo předsvatební focení není ze strany páru nic složitého, takže se není třeba ničeho obávat. V mé režii probíhá focení formou pohodové procházky, během které spolu vytvoříme krásné a přirozené fotky.

I tak ale mohou být některé páry na začátku focení nervózní. Mám pro to plné pochopení. Také se cítím nesvůj, když stojím po delší době na druhé, pro mě neobvyklé straně foťáku.

Právě proto je skvělý nápad využít možnosti předsvatebního focení. Během předsvatebního focení si zvyknete na to, jaké je to být před foťákem a načerpáte cenné zkušenosti, které pak zužitkujete během svatebního dne. A co je nejdůležitější? Zbavíte se do velké míry stresu z toho že Vás někdo fotí a během svatby Vám to už nebude připadat zvláštní. Díky zkušenostem z předsvatebního focení hravě zvládnete i párové focení na svatbě. Nebudete nervózní a budete vědět, jak spolu s Vaším fotografem vytvořit ty nejhezčí fotky, které k Vám sednou.

Předsvatební focení mohu jednoznačně doporučit!

Místo focení: pláž Bøstranda a skalnaté pobřeží Tungeneset na ostrově Senja

Petr a Iva, Předsvatební focení v Norsku

Předsvatební focení v Norsku
Předsvatební focení v Norsku
Předsvatební focení v Norsku
Předsvatební focení v Norsku
Předsvatební focení v Norsku
Předsvatební focení v Norsku
Předsvatební focení v Norsku

Zaujaly Vás fotky z předsvatebního focení v Norsku?

Měli byste zájem o podobné unikátní fotky ze zahraničí?

NAPIŠTE MI

Další příběhy