Svatba Chata Babí lom

Podzimní svatba na Chatě Babí lom

Eliška s Petrem uspořádali svoji svatbu v nádherném prostředí Chaty Babí Lom. Ta se nachází v lesích severně od Brna nedaleko stejnojmenné přírodní rezervace a rozhledny. Po celý den mezi stromy prosvítaly jemné sluneční paprsky, které daly krásnému svatebnímu prostředí ještě více romantický nádech. 

Svatba na Chatě Babí lom má velkou výhodu, že se vše od svatebních příprav až po večerní párty může odehrávat na jednom místě. Zároveň se nejedná o velké, komerční svatební místo a tak si zde pořádané svatby mohou uchovat příjemnou rodinnou atmosféru. Přípravy nevěsty probíhaly v druhém patře chaty, „first look“ měli Eliška s Petrem před chatou a na následný obřad jsme se přesunuli pouze na kraj lesa za chatou. Zkrátka celý svatební den probíhal v bezprostředním okolí chaty, což přispělo k jeho pohodové atmosféře.

Svatební obřad se konal pod širým nebem v krásném podzimním prostředí. Skrz barevné listí stromů prosvítalo hřejivé podzimní sluníčko a doplňovalo obřad plný smíchu, radosti i slz dojetí. Zamilované pohledy Petra a Elišky, jejich úsměvy i záchvaty smíchu zdobily celý svatební den a dávaly najevo jejich vzájemnou lásku jemným, ale nepřehlédnutelným způsobem.

Chata Babí lom poskytuje pouze prostory k pronájmu bez přítomné obsluhy a tak se o výbornou svatební hostinu i jídlo během celého dne postaral catering Matyho chálka. Personál Matyho chálky je velmi ochotný, milý, vaří poctivě a opravdu lahodně. 

V podvečer večer jsme vyrazili s Eliškou a Petrem na focení. Prošli jsme se lesem, z kterého na nás dýchala všudypřítomná podzimní atmosféra, a nafotili jsme krásné, přirozené fotky. Po našem návratu zpět na místo svatby následoval první tanec, svatební hry i focení se svatebním maskotem Igorem. Najdete ho na fotkách?

Svatební místo: Chata Babí lom

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Eliška a Petr, Chata Babí lom

chata babí lom svatba výzdoba
chata babí lom svatba obřad
chata babí lom svatba obřad prstýnky
svatba chata baí lom obřad
chata babí lom svatba krájení dortu
chata babí lom svatba
svatba chata babí lom

Zaujaly Vás fotky ze svatby Petra a Elišky?

Hledáte fotografa pro svatbu na Chatě Babí lom nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy