Kamjinam svatba západ slunce

Svatba Kamjinam, Brno

Míša s Davidem uspořádali svou svatbu v Kamjinam. Celý svatební den probíhal v uvolněném duchu, který šel ruku v ruce s pohodovou letní atmosférou. Pro takové svatby zejména v letních měsících je areál Kamjinam jak dělaný.

Svatební místo Kamjinam

Kamjinam je moderní svatební místo na kraji Brna, které nabízí velmi hezké venkovní prostředí pro pořádání svatby. I přes to, že svatební místo Kamjinam není příliš rozlehlé, je zde dostatek prostoru pro konání všech částí svatebního dne od ranních příprav, přes svatební obřad, hostinu, až po večerní párty. Nevěsta Míša se rozhodla začít s přípravami v klidném domácím prostředí, ale oblékání svatebních šatů i čas s družičkami před obřadem už probíhal v jednom z pokojů v Kamjinam. 

Svatební obřad se konal pod širým nebem na zahradě Kamjinam. Prostředí na obřad je to krásné, ale v parném letním počasí tu kvůli absenci stínu dokáže být opravdu horko. Oddávající naštěstí pohotově zareagoval a obřad na přání novomanželů zkrátil jen na ty nejdůležitější části.

Následná svatební hostina, proslovy nejbližších i krájení dortu probíhalo pod pergolou, která poskytovala příjemný stín a chlad, což v jednom z nejteplejších letních dní ocenil opravdu každý svatební host. Kamjinam je kromě svatebního místa také restaurace, kde výborně vaří, takže o kvalitní jídlo je zde skvěle postaráno. 

Svatební odpoledne probíhalo v pohodovém duchu napříč celým areálem Kamjinam. Děti pobíhaly po zahradě a hrály si na hřišti, dospělí si užívali pohodu v chill-out zóně a nechyběl ani svatební kvíz, ve kterém Míša s Davidem potvrdili, že znají jeden druhého do nejmenších detailů. O perfektní organizaci celého svatebního dne se postarala Klára Šťastná a její tým z PROSTĚ ŠŤASTNÁ.

Bleskové focení novomanželů

Ve zlaté hodince jsme s Míšou a Davidem vyrazili na focení nedaleko Kamjinam. David focení moc nemusí a tak nám dal s kameramanem Matějem Vobořilem výzvu, zda focení a natáčení stihneme do deseti minut. I když se nám to zdálo jen těžko zvládnutelné, tuto výzvu jsme přijali a pokusili jsme se focení a natáčení zvládnout v co nejkratším čase, ale zároveň tak, aby výsledek neutrpěl na kvalitě. Focení nakonec trvalo přibližně 5 minut, natáčení zhruba 10 minut a za čtvrt hodinku jsme jeli zpět za svatebními hosty do Kamjinam. Za vhodných podmínek se dá svatební focení zvládnout i opravdu rychle. 

Svatební večer plný tance v Kamjinam

Po našem návratu následoval hod kyticí, první tanec, prskavky a poté už uvolněný večer, kde si každý našel to své. Chill-out zóna se navečer proměnila v krásně osvětlený venkovní taneční parket, kde svatební hosté tančili i dlouho po západu slunce. O hudební doprovod k tanci se postaral zpěvák a kytarista Jaro Dolník. Zkrátka pohodový svatební večer, jak má být.

Svatbu Míši a Davida v Kamijnam zakončilo promítání videa, které bylo vzkazem pro novomanžele od svatebních hostů i kamarádů, kteří nemohli dorazit. Promítání doprovázely slzy dojetí i záchvaty smíchu novomanželů. Lepší tečku za svatebním dnem si Míša s Davidem nemohli přát. 

Svatební místo: KAMJINAM

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Míša a David, Svatba Kamjinam Brno

Kamjinam svatba svatební tabule hostina
Kamjinam svatba obřad
svatba Kamjinam obřad
svatba Kamjinam obřad
svatba Kamjinam
svatba Kamjinam
svatba Kamjinam
svatba Kamjinam
svatba Kamjinam
Kamjinam svatba focení
Kamjinam svatba první tanec
Kamjinam svatba tanec
Kamjinam svatba tanec
Kamjinam svatba prskavky
Kamjinam svatba prskavky
Kamjinam svatba tanec

Zaujaly Vás fotky ze svatby Míši a Davida?

Hledáte fotografa pro svatbu v Kamjinam nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy