Svatba Na Čechách podzim nevěsta ženich

Svatba Na Čechách

Martin s Vlastou uspořádali svou svatbu Na Čechách, v penzionu uprostřed malebného údolí na kraji CHKO Žďárské vrchy. Prostředí penzionu Na Čechách je nádherné po celý rok, ale začínající podzim je tím nejkrásnějším období, během kterého se můžete Na Čechy podívat, natož tam mít svatbu. 

Babí léto Na Čechách je prostě něco kouzelného. Dozrávající jablka v korunách stromů, zpěv ptáků, bublání potůčku. V tomto nádherném prostředí se odehrával svatební den Martina a Vlasty.

Plánujete-li menší svatbu na romantickém místě, Penzion Na Čechách Vám mohu jednoznačně doporučit. Měl jsem příležitost fotit svatby na vyšších desítkách svatebních míst, ale žádné svatební místo mě nezaujalo svou atmosférou natolik, jako právě Na Čechách.

Svatba Martina a Vlasty probíhala v klidném, pohodovém stylu. Celý svatební den, od příprav nevěsty až po večerní zábavu, se odehrával v prostředí Na Čechách, tudíž si svatebčané nemuseli dělat starosti žádnými zdlouhavými přesuny z místa na místo. Krásný svatební obřad na louce doprovázelo jemné bublání nedaleké řeky Svratky, k výborné svatební hostině na dvorku penzionu nám zpívali ptáci a na focení nám dělalo doprovod stádo krav. 

Na večerní focení novomanželů jsme nemuseli nikam daleko. Vyrazili jsme na louku nad penzionem a kochali jsme se nádherným výhledem na okolní kopce zalité zapadajícím sluncem. Jedním slovem nádhera. 

Po setmění následoval první tanec s prskavkami, který byl pomyslnou tečkou za nádherným svatebním dnem Martina a Vlasty. Díky, že jsem ho mohl prožít spolu s Vámi! 

Svatební místo: Penzion Na Čechách

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Vlasta a Martin, Penzion Na Čechách

penzion na čechách svatba svatební tabule
penzion na čechách svatba sweetbar
penzion na čechách svatba sweetbar
penzion na čechách Lačnov Korouhev
svatba na čechách
svatba na čechách západ slunce
penzion na čechách svatba

Zaujalo Vás romantické prostředí penzionu Na Čechách?

Podívejte se na podzimní svatební editorial, který jsme Na Čechách pořádali.

Zaujaly Vás fotky ze svatby Martina a Vlasty?

Hledáte fotografa pro svatbu Na Čechách nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy