Svatební focení v zahraničí, Dolomity

S Lucií a Romanem jsme vyrazili na svatební focení do Dolomit, konkrétně k ikonickým skalním štítům Tre Cime. Odměnou nám byly nádherné výhledy, dechberoucí západ i východ slunce a fotky, které dokonale zachycují dobrodružného ducha novomanželů a jejich společnou lásku k cestování. Zkrátka krásný zážitek, na který Lucie s Romanem ani já jen tak nezapomeneme. 

Svatební focení v zahraničí

Proč se rozhodnout pro svatební focení v zahraničí? Díky svatebnímu focení v zahraničí získáte krásné a unikátní fotky, které propojí vaši lásku k cestování s vaší svatbou. Svatební fotky by měly v ideálním případě zachytit nejen to, co se na svatbě děje, ale i to, jací jste. Pokud milujete cestování, každou chvíli plánujete, kam byste vyrazili, kontrolujete letenky a téměř balíte kufry, svatební focení v zahraničí je přímo pro vás. 

Svatební focení v zahraničí je skvělou volbou i pro páry, které srdcem touží po malé svatbě či elopementu v zahraničí, ale z různých důvodů nakonec zvolili svatbu v končinách naší republiky. Během focení v zahraničí můžeme zorganizovat i kratičký, neoficiální a intimní obřad, při kterém si znovu řeknete své sliby, vyměníte si prsteny a prožijete tento romantický okamžik znovu, tentokrát sami, soustředěni jen jeden na druhého. Zkrátka zážitek, na který budete dlouho s láskou vzpomínat. 

Svatební focení u Tre Cime, Dolomity

Lucie s Romanem si pro svatební focení v zahraničí vybrali ikonické skalní štíty Tre Cime, které se nachází v italských Dolomitech, a zvolili si opravdu skvěle. Ty nezapomenutelné výhledy, krásné fotky a radost ze společných zážitků stály za každý kilometr strávený na cestě tam i zpět. 

Před focením jsme přespali v apartmánu v údolí a ráno za rozbřesku jsme vyjeli nahoru co nejblíže našemu cíli. Poté jsme se vydali směrem k ikonické vyhlídce Cadini di Misurina, kde jsme kromě žasnutí nad dechberoucím východem slunce vyfotili i první fotky novomanželů. Poté jsme posnídali s perfektním výhledem a vydali jsme se zpět k autu a na horskou chatu Rifugio Auronzo, kde jsme měli domluvené ubytování na následující noc. Občerstveni odpoledním šlofíkem jsme se navečer vydali k ikonickému výhledu na skalní štíty Tre Cime, kam jsme dorazili přesně na zlatou hodinku a v dokonalém světle zapadajícího slunce jsme se pustili do focení. 

S focením jsme nespěchali, spíš jsme si vychutnávali výhledy, které nás nechaly v naprostém úžasu. K pohodové atmosféře focení dopomohlo také to, že jsme tu byli navečer ve zlaté hodince úplně sami. Během focení si Lucie s Romanem také znovu řekli své svatební sliby, tentokrát ničím nerušeni, obklopeni dechberoucně krásnou přírodou. Po focení jsme se občerstvili v nedaleké horské chatě a za svitu hvězd jsme vyrazili na cestu zpět. Při pohledu na dokonalou hvězdnou oblohu nad námi nám bylo jasné, že jsme na správném místě. 

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Lucie a Roman, Svatební focení Dolomity

Svatební focení v zahraničí Dolomity
Svatební focení v zahraničí Dolomity
Svatební focení v zahraničí Dolomity
Svatební focení Dolomity
Tre Cime Dolomity západ slunce
Svatební focení v zahraničí

Jedna fotka ze zákulisí. Více o tom, jak fotím, si můžete přečíst zde.

Svatební focení Dolomity
Svatební focení v zahraničí Dolomity
Svatební focení v zahraničí Dolomity

Zaujaly Vás fotky ze svatebního focení v Dolomitech?

Chtěli byste svatební či párové fotky ze zahraničí?

NAPIŠTE MI

Další příběhy