Svatba Tržnice Brno

Tahle svatba na Tržnici Brno byla jedním slovem úžasná. I když Lucie s Romanem původně plánovali svou svatbu na jiném, na poslední chvíli zrušeném svatebním místě, vše dopadlo dobře a krásnější svatbu si snad ani nemohli přát. Z jejich úsměvů a radosti v očích jde i zpětně vidět, jak spokojeně svůj svatební den prožili. 

Svatební místo Tržnice Brno

Tržnice Brno nabízí moderní minimalistické prostředí pro pořádání svateb. Dominantou tohoto svatebního místa je velká terasa poskytující výhledy na historické centrum Brna. Na terasu navazují dostatečně rozsáhlé vnitřní prostory včetně tanečního parketu, zázemí pro catering i místa pro fotokoutek, takže se při plánování svatby na Tržnici Brno nemusíte bát špatného počasí.  

Průběh svatebního dne

Přípravy nevěsty probíhali v nedalekém hotelu Barceló, ze kterého je to na Tržnici Brno jen pár minut pěšky. Taková procházka středem města ve svatebních šatech, pro kterou se Lucie rozhodla, je ideální možností, jak získat nespočet svatebních přání od kolemjdoucích ještě před tím, než svatba začne

Svatební obřad Lucie a Romana probíhal na terase v samém srdci Brna s výhledem na Starou radnici i ikonický Petrov. Z pohledu fotografa musím pochválit orientaci svatebního místa, díky které novomanželům ani svatebním hostům během obřadu nesvítí do očí a je možné celou slavnostní chvíli zachytit ve velmi hezkém protisvětle. 

Po obřadu následovalo uvolněné odpoledne plné výborného jídla, pití a společné pohody. Po krájení svatebního dortu se přirozeně přešlo na taneční parket, kde tanec pokračoval až do noci. Až na pár fotek v centru města jsme focení novomanželů uskutečnili po svatbě, kdy jsme vyrazili do nádherného prostředí Dolomit. O focení v Dolomitech píšu pár slov mezi svatebními fotkami níže. 

O pořádnou večerní párty se postaral skvělý DJ Tommy. Tancoval opravdu každý včetně babičky i dědy a to tak zapáleně, až se Tržnice Brno téměř otřásala v základech. Zkrátka konec svatby jak má být. 

Svatební místo: Tržnice Brno

Podívejte se na slideshow nebo si prohlédněte fotky v galerii níže.

Lucie a Roman, Svatba Tržnice Brno

Svatba Tržnice Brno svatební tabule hostina
Svatba Tržnice Brno
Svatba Tržnice Brno výhled
Tržnice Brno svatební obřad
Svatba Tržnice Brno radnice
Svatba Tržnice Brno obřad
Tržnice Brno svatební obřad
Svatba Tržnice Brno
Farář Martin Kopecký Svatba

Focení novomanželů

Svatba Tržnice Brno
Svatba Tržnice Brno párty
Svatba Tržnice Brno tanec
Svatba Tržnice Brno párty
Svatba Tržnice Brno párty

NAPIŠTE MI

Další příběhy