maximus resort svatba

Svatba Maximus Resort Brno

Svatba v Maximus Resort je ideální volbou pro ty, kteří nechtějí nést tíhu všech starostí ohledně svatby sami a rádi si nechají pomoct. Při plánování svatby i během svatebního dne je Vám k dispozici tamní svatební koordinátor, který je velmi milý a dokáže zařídit vše, co potřebujete. I přes hotelové prostředí jsem se díky milému personálu Resortu Maximus, vřelému přivítání a výbornému pohoštění cítil jako doma. A podobný pocit jsem vypozoroval i u ostatních svatebních hostů. 

Svatba v Resortu Maximus má velkou výhodu, že se vše odehrává na jednom místě. Přípravy nevěsty probíhaly v jednom z pokojů s krásným výhledem. Svatební hosté se scházeli v příjemném moderním lobby, odkud se společně přesunuli na obřad. Ten se konal na rozsáhlé zahradě za hotelem Maximus, která je na svatební obřady velmi dobře uzpůsobená. Obřad byl plný výbuchů smíchu, radosti, ale i vážných a hlubokých chvil. Po obřadu následoval výborný oběd, skvělý dort a poté velkolepé svatební překvapení, o kterém ženich s nevěstou neměli nejmenší tušení.

Jaké největší překvapení jste na svatbě zažili? Tatínek od Kateřiny zařídil v Maximus Resortu bubenické vystoupení i s nezapomenutelnou lekcí bubnování pro novomanžele a svatební hosty. Bubenící z Groove Army hráli tak zapáleně, že se brzy celý Maximus Resort téměř otřásal v základech. Jakub s Kateřinou se do bubnování vžili a užili si netradiční svatební zábavu naplno.

Po tomto nezapomenutelném zážitku jsme se vydali na focení. Během pohodové procházky jsme si odpočinuli a vytvořili jsme přirozené a krásné svatební fotky. Dokonce se nám podařilo spojit příjemné s užitečným. Když jsme našli klidné místo mezi břízami, Jakub s Kateřinou si rádi ještě naposledy procvičili první tanec, aby setřásli trému před vystoupením na tanečním parketu. Takové autentické párové fotky mám nejraději.

Svatbu v Maximus Resort můžu jednoznačně doporučit.

Místo: Maximus Resort Brno

maximus resort brno
maximus resort svatba obřad
maximus resort svatba obřad
maximus resort svatba obřad
maximus resort svatba dort
maximus resort svatba překvapení
maximus resort svatba
maximus resort svatba
maximus resort svatba
maximus resort svatba
maximus resort svatba první tanec

Zaujaly Vás fotky ze svatby Jakuba a Kateřiny?

Hledáte fotografa pro svatbu v Resortu Maximus nebo jinde?

NAPIŠTE MI

Další příběhy

PUSTÁ RYBNÁ